מאתגר להזדמנות


איך להצליח בעסקים על אף הפרעת הקשב ?

בעלי עסקים אשר חיים עם הפרעת קשב, מרגישים לא פעם תחושה של תקיעות. העסק עומד במקום, הלקוחות כועסים על אי עמידה בהתחייבויות, המשימות מצטברות ללא הרף והבלגן על השולחן רק חוגג וחוגג. אם אתה בעל עסק וסובל מהפרעת קשב וריכוז, כנראה שעבודה מבוקר עד לילה זה דבר שמוכר לך היטב וכך גם תחושה של עמידה במקום, תשישות, הפסדים כספיים ולקוחות שנוטשים.

 

מהם הסימנים להפרעת קשב וריכוז ?

במידה ואתה קורא את הכתוב וחש הזדהות, אל תקבע באופן מיידי שאתה סובל מהבעיה ובדוק את עצמך. תוכל לקרוא על הסימפטומים האופייניים, לקבל אינפורמציה ולהבין טוב יותר באשר לקושי אותו הנך חווה. כשתמונת המצב תהיה ברורה ובהירה, תוכל להתחיל בחיפוש אחר הפתרונות, לטפל בגורמים המעכבים ולשפר את תחושתך ואופן ההתנהלות שלך בעבודה.

הפרעת קשב וריכוז של אנשי עסקים עשויה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות :  בעל העסק עשוי לחוות קושי בניהול זמן, כתוצאה מכך הוא יאחר לפגישות, ידחה עבודה, יתקשה להתחיל פרויקט או משימה מסוימת ולסיימה בזמן ועוד.  כמו כן, עשוי בעל העסק לנהוג באימפולסיביות, לקפוץ מנושא אחד למשנהו, להשתעמם תוך זמן קצר, לשכוח פרטים חשובים, חפצים או דברים שנאמרו, להתנתק, לנהוג בחוסר סבלנות כלפי עובדים, ספקים ולקוחות, לא להבחין בין הנושאים החשובים לכאלה שחשובים פחות, לא להיות ערני וקשוב במהלך פגישות ושיחות ועוד.

לשמחתנו, כולל “שק הפרעת קשב וריכוז” גם יתרונות, ויחד עם הקשיים עשוי בעל עסק הסובל מהפרעת קשב וריכוז להצטיין  בחשיבה מקורית ויצירתית, יכולת בינאישית גבוהה, להיות בעל תושייה ודמיון מפותח, הוא עשוי לתפקד ביעילות במצבי לחץ, להיות רגיש, סקרן, אנרגטי, כריזמטי ועוד. כמו כן, יש לזכור כי הפרעת קשב וריכוז מאפיינת אנשים מוצלחים ביותר – גם האחים רייט, ליאונרדו דה-וינצ’י, מוצארט, תומס אדיסון ועוד סבלו מהפרעת קשב וריכוז ועם זאת הגיעו להישגים עליהם מודה להם האנושות כולה.

 

לטפל, ללמוד, להפנים ולהצליח !

בכדי לדעת באופן וודאי כי אתה סובל מההפרעה, יהיה עליך לבצע אבחון אצל בעל מקצוע.  במידה ותאובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז, למד כיצד לחיות עמה בשלום ואף ללמוד ממנה כדי להצליח ולהצטיין בתחום העיסוק שלך.

קבלת טיפול מקצועי, אימון עם מאמן אישי אשר מתמחה בהפרעות קשב, רכישת כלים, שיטות והרגלים, יסייעו לך להגיע ליעדים שהצבת בפני עצמך ואף יותר מכך. הפרעת קשב וריכוז הינה הפרעה נפוצה, ובמרבית המקרים היא מגיעה עם תכונות נפלאות.  תוכל להביט מסביבך וללמוד מאותם אנשים מוצלחים הסובלים מהפרעת קשב.  ככל שתבין ותפנים את השיטות והכלים הרבים, תוכל לייעל ולשפר את עבודתך, והלקוחות ?  הלקוחות ירדפו אחרייך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *