יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון(חובה)

תוכן ההודעה

שלום, אני שוש מעוז-אריה, וברוכים הבאים לאתר שלי

img

בחרתי לעסוק באימון אישי להשגת יעדים, לאחר קריירה ארוכה בארגוני היי-טק גדולים, בהם מילאתי תפקידים בתחום האדמיניסטרציה והניהול במשאבי אנוש.

לאורך השנים, עבודתי הייתה קשורה באנשים, המהווים את "הלב" של כל עשייה וכל ארגון, כך שהמעבר לאימון אנשים היה הצעד הטבעי ביותר מבחינתי.

אני מאמנת אישית ועסקית, מאמנת מנהלים , קריירה והפרעות קשב וריכוז, ומאמנת אימוני לייזר.

הגיע הזמן לנקודת מפנה

אודות הפרעות קשב

הפרעת קשב (ADHD-Attention-deficit/hyperactivity disorder), הינה הפרעה נוירולוגית בעלת בסיס גנטי, המשפיעה על כל תחומי החיים, מן הילדות ועד לחיים הבוגרים. 

ההפרעה באה לידי ביטוי בקושי לשים לב לגירויים והתרחשויות בסביבה, לעקוב אחריהם ולהגיב באופן מותאם, מקובל ורצוי. חוסר היכולת להגיב כנדרש יכול להיגרם מקושי להתחיל בפעולה רצויה ולהתמיד בה, או קושי להפסיק את העיסוק בפעולה לא רצויה במסגרת טווח זמן הולם.

הפרעת קשב היא ההפרעה השכיחה ביותר בגיל הילדות וקיימת בקרב למעלה מ-10 אחוז מן האוכלוסייה. בתקופת הילדות ההפרעה תבוא לידי ביטוי בקשיים בבית הספר ובחיי החברה, ובבגרות, תתבטא בחוסר יציבות ביחסי עבודה, יחסים חברתיים ובחיי משפחה.

מכיוון שהפרעת קשב אינה מחלה ולמרות שכיום אין דרך “לרפא” הפרעת קשב, ניתן לשפר בצורה משמעותית את היכולות, ההישגים ואיכות החיים של האדם המתמודד עם הסימפטומים של ADHD על ידי טיפול או אימון מתאים.

קיימים פרופילים שונים לאנשים הסובלים מהפרעת קשב, ולכן אבחון מוקדם, מדויק ואישי הינו חיוני להבנה טובה יותר של מגוון התסמינים הקשורים ל-ADHD של הנבדק הספציפי. האבחון המוקדם אף תורם באופן משמעותי להבניית מערך טיפולי יעיל ואופטימאלי, המותאם אישית לנבדק.

חזרה לעמוד אימון אישי להפרעות קשב

קישורים רלוונטיים