יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון(חובה)

תוכן ההודעה

שלום, אני שוש מעוז-אריה, וברוכים הבאים לאתר שלי

img

בחרתי לעסוק באימון אישי להשגת יעדים, לאחר קריירה ארוכה בארגוני היי-טק גדולים, בהם מילאתי תפקידים בתחום האדמיניסטרציה והניהול במשאבי אנוש.

לאורך השנים, עבודתי הייתה קשורה באנשים, המהווים את "הלב" של כל עשייה וכל ארגון, כך שהמעבר לאימון אנשים היה הצעד הטבעי ביותר מבחינתי.

אני מאמנת אישית ועסקית, מאמנת מנהלים , קריירה והפרעות קשב וריכוז, ומאמנת אימוני לייזר.

הגיע הזמן לנקודת מפנה

אימון הורים / אימון משפחות עם הפרעות קשב וריכוז


הורה לילד המתמודד עם הפרעת קשב וריכוז, הינה לרוב משימה מתישה מאד. תחושת אשמה, תסכול, עצב, כעס ותשישות מלווה את ההורים הללו.

כהורים במשפחה, שבה אחד הילדים מתמודד עם ADD , יש לכם תפקיד מאתגר, מורכב וחשוב.

עליכם לאתר את הטיפול הטוב ביותר עבור ילדכם, לרתום את אנשי המקצוע המתאימים ביותר ולפעול תוך שיתוף פעולה הדוק עם כל הגורמים המטפלים בילד, לרבות בית הספר.  כל זאת על מנת לצייד את הילד ב”שק של הצלחות” לקראת חייו כבוגר. “שק” שיעלה את הביטחון העצמי שלו, יאפשר לו להגיע לידי מיצוי היכולות שלו ולשאוף הלאה, להכיל את הכישלונות ואת ההצלחות, להיות שבע רצון מחיי החברה שלו ובעל יכולת להשיג בהגינות את המטרות שלו בחברה.

אימון משפחתי הינו תהליך של קביעת מטרות בתחום ההורות וההתנהלות של חיי המשפחה. האימון מתמקד בהקניית כלים להתארגנות אפקטיבית, ניהול והתמודדות עם ביטויי הפרעת הקשב במשפחה, בלימודים, בקריירה, במערכות יחסים ועוד , וכולל מפגשים עם הורים וילדים, במטרה לשפר רוטינות, תקשורת, והרמוניה בין בני המשפחה.

כמי שמכירה את הנושא על בשרה, אני מאמינה ש ADD הוא מתנה ואתגר, בו זמנית.

 

אז מה עושים?

קודם כל מתקשרים אלי טלפון: 054-3093096 ולאחר שיחת היכרות קצרה אציג בפניכם את האפשרויות הקיימות:

1. מפגש ראשון לאבחון הפרעת קשב וריכוז באמצעות מבחן ממוחשב  MOXO

2. בתום האבחון נקיים שיחה, בה אתם תספרו לי על התפקוד היום-יומי שלכם, ואני אנסה לבודד את הקשיים שהכי מפריעים לכם (או לילדכם) במטרה למצוא את הדרך היעילה ביותר כדי להתגבר עליהן (בהתאם לזמן ולתקציב שברשותכם).

3. אציג בפניכם את שיטות האימון והטכניקות שאני פיתחתי לאור ניסיון רב –  כדי שתצליחו לנהל את הפרעת הקשב שלכם ולא להיפך…

4. אציג בפניכם את שיטת האימון-המוחי AttenGo – תוכנה נוירו-קוגניטיבית לאימון ופיתוח קשב וריכוז, אותה ניתן ליישם אצלי, או באופן עצמאי מהבית.

 

לשיחה לא מחייבת התקשרו כעת: שוש  054-3093096

” כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו ” (שלמה קרליבך).