יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון(חובה)

תוכן ההודעה

שלום, אני שוש מעוז-אריה, וברוכים הבאים לאתר שלי

img

בחרתי לעסוק באימון אישי להשגת יעדים, לאחר קריירה ארוכה בארגוני היי-טק גדולים, בהם מילאתי תפקידים בתחום האדמיניסטרציה והניהול במשאבי אנוש.

לאורך השנים, עבודתי הייתה קשורה באנשים, המהווים את "הלב" של כל עשייה וכל ארגון, כך שהמעבר לאימון אנשים היה הצעד הטבעי ביותר מבחינתי.

אני מאמנת אישית ועסקית, מאמנת מנהלים , קריירה והפרעות קשב וריכוז, ומאמנת אימוני לייזר.

הגיע הזמן לנקודת מפנה

תוצאות מבדק MOXO ויתרונותיו מול מבחנים ממוחשבים האחרים

יתרונות ה-MOXO מול המבחנים הממוחשבים האחרים הקיימים בשוק ותוצאות מבדק ה-MOXO:

 

• מבדק ה-MOXO הוא המבחן היחיד, המסוגל לבחון בנפרד את כל אחד ממרכיבי הקשב של הנבדק: קשב, תזמון, היפראקטיביות ואימפולסיביות.

• מבדק ה-MOXO בוחן את ביצועי הנבדק תחת תנאים סביבתיים שונים, הכוללים מגוון מסיחים (חזותיים ושמיעתיים), שפותחו כדי לדמות סביבת חיים רגילה ויומיומית.

• מבדק ה-MOXO הינו המבדק היחיד, המספק פרופיל מלא ואישי של נבדק, המשווה את ביצועיו לביצועים שלו עצמו תחת מגוון תנאים, כמו גם לטווח הנורמה (על-פי מגדר וגיל).

• למבדק ה-MOXO ממשק משתמש ייחודי ותוצאותיו פשוטות להבנה. התוצאות מאפשרות למאבחן ולנבדק לזהות בברור את מוקד ההפרעה ובהתאם לכך להתאים את הטיפול הנכון ביותר.

 

תוצאות מבדק ה-MOXO:

התוצאות מבחינות בין ארבעת מרכיבי הקשב. לכל נבדק עשוי להיות קושי כלשהו באחד או יותר ממרכיבים אלו ובמידות שונות. כל אלו יחד משתלבים ליצירת פרופיל ייחודי לכל נבדק:

קשב-קשב משקף את יכולת המטופל לאתר את הגירוי, להעריך אותו באופן נכון ולהגיב בצורה נכונה על-פי דרישות המטלה.

בעיות בתחום זה משקפות את חוסר יכולתו של המטופל לשים לב לסביבתו או לפרטים ספציפיים כאשר הוא נדרש לעשות זאת. בעיני צופה מן הצד עלול אדם בלתי קשוב להיראות מעט בלתי ממוקד ומנותק. מטופלים כאלו עלולים לסבול מקשיים במעקב אחר דברי מורים בכיתה, בהבנת הוראות מורכבות, במעקב אחר שינויים קטנים בסביבה, בהימנעות מטעויות חישוב ועוד.

תזמון-תזמון משקף את היכולת להגיב בצורה נכונה בזמן המוקצב עבור המטלה.

אדם הסובל מבעיות תזמון עשוי להעריך את סביבתו בצורה נכונה, אבל יתקשה להגיב לשינויים בסביבה בזמן הנכון. במקרים כאלו, עלול המטופל להראות קשיים בביצוע מטלות, הדורשות תגובה מהירה ומיידית ו/או קשיים בעמידה בלוחות זמנים. מטלות כאלו עשויות לכלול מענה על שאלות תחת לחץ זמן (על אף שהחומר כבר ידוע), נהיגה במצבים מלחיצים או בלתי מוכרים, סיכום שיעורים במחברת בכיתה, ומילוי הוראות.

אימפולסיביות- אימפולסיביות היא הנטייה להגיב לפני ביצוע הערכה מלאה של המצב המצוי בפניך.

אדם אימפולסיבי עלול לפעול מבלי לשקול את המצב המצוי בפניו או את התוצאות האפשריות של מעשיו. הדבר עלול להתרחש על אף ההבנה המלאה של האדם לגבי התוצאות הבעייתיות והבלתי רצויות של התנהגות זו. במקרים רבים עשויים אנשים אימפולסיביים להפעיל תהליכי ניטור לאחר תגובתם הראשונית. התוצאה של ניטור זה עשויה להיות ניסיונות מרובים לתקן את שגיאותיהם. לפיכך, אנשים אימפולסיביים מראים לעתים קרובות תסכול וחרטה מתמידים ביחס למעשיהם, בעוד שאחרים עלולים להתייחס אליהם כאל מסורבלים, בלתי מהימנים או אף פזיזים.

היפראקטיביות- היפראקטיביות היא קושי בוויסות יעיל של ההתנהגות ובהימנעות מפעולות בלתי הכרחיות או בלתי רצויות (תנועה, דיבור מופרז וכו’).

לאנשים היפראקטיביים יש צורך לבצע, באופן מתמיד, פעילויות עודפות (גופניות או מילוליות). אנשים אלו עשויים לגלות שהפרודוקטיביות שלהם במטלה מוגברת על-ידי עיסוק בפעולות חיצוניות, הכוללות: תיפוף על השולחן, הנעת רגליהם או האזנה למוסיקה בעת ביצוע עבודתם. התנהגות זו עלולה להיעשות בעייתית במקרים, בהם מפריעות פעילויות נוספות אלו לסביבתו של האדם ו/או לאלו המצויים בסביבתו, או שמפריעות להשלמת הפעילות העיקרית. בעוד שתנועות נוספות בבית עשויות לעזור לביצוע עבודתו או שיעורי הבית של הנבדק, הן לא תהיינה מקובלות במקומות אחרים, כגון: בבית הספר או במקום העבודה. מהות הבעיה היא הקושי בהפסקת פעילויות עודפות אלו כאשר יש בכך צורך, על אף שהם מודעים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מכך.

 

 

למה לחשוד אם אפשר לדעת?

הזמינו את המבדק עכשיו!

054-3093096