יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון(חובה)

תוכן ההודעה

שלום, אני שוש מעוז-אריה, וברוכים הבאים לאתר שלי

img

בחרתי לעסוק באימון אישי להשגת יעדים, לאחר קריירה ארוכה בארגוני היי-טק גדולים, בהם מילאתי תפקידים בתחום האדמיניסטרציה והניהול במשאבי אנוש.

לאורך השנים, עבודתי הייתה קשורה באנשים, המהווים את "הלב" של כל עשייה וכל ארגון, כך שהמעבר לאימון אנשים היה הצעד הטבעי ביותר מבחינתי.

אני מאמנת אישית ועסקית, מאמנת מנהלים , קריירה והפרעות קשב וריכוז, ומאמנת אימוני לייזר.

הגיע הזמן לנקודת מפנה

אימון הורים לילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז

הורה לילד המתמודד עם הפרעת קשב וריכוז, הינה לרוב משימה מתישה מאד. תחושת אשמה, תסכול, עצב, כעס ותשישות מלווה את ההורים הללו.

כהורים במשפחה, שבה אחד הילדים מתמודד עם ADD , יש לכם תפקיד מאתגר, מורכב וחשוב.

עליכם לאתר את הטיפול הטוב ביותר עבור ילדכם, לרתום את אנשי המקצוע המתאימים ביותר ולפעול תוך שיתוף פעולה הדוק עם כל הגורמים המטפלים בילד, לרבות בית הספר. כל זאת על מנת לצייד את הילד ב”שק של הצלחות” לקראת חייו כבוגר. “שק” שיעלה את הביטחון העצמי שלו, יאפשר לו להגיע לידי מיצוי היכולות שלו ולשאוף הלאה, להכיל את הכישלונות ואת ההצלחות, להיות שבע רצון מחיי החברה שלו ובעל יכולת להשיג בהגינות את המטרות שלו בחברה.

אימון
משפחתי הינו תהליך של קביעת מטרות בתחום ההורות וההתנהלות של חיי המשפחה. האימון מתמקד בהקניית כלים להתארגנות אפקטיבית, ניהול והתמודדות עם ביטויי הפרעת הקשב במשפחה, בלימודים, בקריירה, במערכות יחסים ועוד , וכולל מפגשים עם הורים וילדים, במטרה לשפר רוטינות, תקשורת, והרמוניה בין בני המשפחה.

כמי שמכירה את הנושא על בשרה, אני מאמינה ש ADD הוא מתנה ואתגר, בו זמנית.

אני מזמינה אתכם
ליצור איתי קשר
לתאם פגישת אימון ולגלות כיצד גם המשפחה שלכם יכולה להתמודד עם ביטויי הפרעת הקשב והאתגרים שבצידה בהצלחה ולנהל .