יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון(חובה)

תוכן ההודעה

שלום, אני שוש מעוז-אריה, וברוכים הבאים לאתר שלי

img

בחרתי לעסוק באימון אישי להשגת יעדים, לאחר קריירה ארוכה בארגוני היי-טק גדולים, בהם מילאתי תפקידים בתחום האדמיניסטרציה והניהול במשאבי אנוש.

לאורך השנים, עבודתי הייתה קשורה באנשים, המהווים את "הלב" של כל עשייה וכל ארגון, כך שהמעבר לאימון אנשים היה הצעד הטבעי ביותר מבחינתי.

אני מאמנת אישית ועסקית, מאמנת מנהלים , קריירה והפרעות קשב וריכוז, ומאמנת אימוני לייזר.

הגיע הזמן לנקודת מפנה

אמא, סובלת מהפרעת קשב? בואי לקבל כלים שיעזרו לך לגדל את הילדים בהנאה ושלום עם עצמך

הפרעת קשב וריכוז משפיעה על תחומים רבים וביניהם, כמובן, על התחום המשפחתי ועל גידול הילדים. אמהות רבות עשויות לחוש כי הן נקרעות עקב עומס המטלות והתפקידים – הרצון להצליח בעבודה, לזכות בהערכת הסובבים, להיות אמא למופת, בת זוג טובה ואוהבת, לשמור על המראה החיצוני ועוד, כל אלה דורשים השקעת אנרגיה לא מבוטלת. עקב ריבוי המשימות והג’נגלינג בין כל העולמות, נשים רבות חשות תסכול משום שהן לא מצליחות להתייחס לילדיהן בסבלנות. התסכול גדל במיוחד במידה וגם לילדים יש הפרעת קשב.

אם את סובלת מהפרעת קשב וריכוז וחשה כי המצבים הללו מוכרים לך היטב, יהיה עלייך לרכוש כלים ושיטות אשר יסייעו לך לגדל את הילדים כפי שאת רוצה, ויספקו לך תחושה שאת אמא טובה.

 

מהם הכלים שיהפכו אותך לאמא טובה למרות העומס?
את ללא ספק תוכלי להיות אימא טובה, כשתצליחי לארגן ולסדר תחילה את כל מה שסובב אותך. אם זה בהתנהלות עם הסביבה, בעבודה והמשימות השוטפות. כשכל אלה יהיו מטופלים בזמן, כשלא תפספסי נושאים חשובים ולא תגררי לקונפליקטים כי שכחת, איחרת, לא הספקת או דחית, הכל יראה הרבה יותר טוב וכך תוכלי להתפנות למשימת ההורות בתחושה נינוחה הרבה יותר. להלן הכלים בהם עליך להתמקד:

1. מודעות וטיפול עצמי
בכדי להתמודד עם המצב ולשפר את יכולת התפקוד, יהיה עלייך לטפל בעצמך ולהבין מהם התחומים בהם קשה לך. לאחר מכן, תוכלי לקבל טיפול מתאים וכמובן לשתף את בעלך בשינויים שאת מתכוונת לבצע בחייך. השינוי לא יתבצע בן לילה ובכדי להגיע לתוצאות הרצויות יהיה עלייך להתמיד בתהליך. הבנת הקשיים שלך ומקורם באמצעות ביצוע אבחון מקצועי, קריאת ספרים, מאמרים מעודכנים ומקצועיים שעוסקים בנושא, יסייעו לך להעריך את מצבך בהווה ולתכנן לאן את רוצה להגיע בעתיד.

2. ארגז כלים לדרך
רכשי כלים, שיתאימו לאופייך ויסייעו לך להתמודד עם ביטויי הפרעת הקשב בחייך.  בכדי לקבל הכוונה, מידע ותמיכה, תוכלי לפנות למאמן המתמחה בתחום.

3. הקדישי זמן לניהול הזמן
היעזרי בהתראות, שעון מעורר, תלי שעון על הקיר והשתמשי בכל אמצעי שיסייע לך לנהל את הזמן שלך טוב יותר, להגיע להספק גבוה יותר , לא לאחר ולא לדחות משימות.

4. כתיבה ורישום
אחד הסימפטומים של הפרעת קשב וריכוז הינו קושי לשמור על הסדר בבית. באמצעות ניהול פנקס, יומן או רישום בפלאפון, תוכלי לארגן את המטלות ולא תשכחי דבר. לאחר כל משימה שסיימת, תוכלי לסמן “וי” ולעבור למשימה הבאה. באותו אופן תוכלי להתנהל גם כשתבצעי מטלות מחוץ לבית – תוכלי לרשום לעצמך רשימת קניות, תוכלי לכתוב מתי התור לרופא,  באיזו שעה ומקום קבעת עם חברה, מתי יש אסיפת הורים בבית הספר, מתי צריך לרשום את הילדים לקייטנה או חוג ועוד.

5. ארגון
סימפטום נוסף המאפיין אנשים בעלי הפרעת קשב וריכוז הינו השכחה. באמצעות ארגון החפצים הדרושים ליציאה מהבית (כמו למשל – משקפי שמש, אוזניות, מכתבים, ארנק, פלאפון וכו’), לא תשכחי דבר. הכלים הללו נכונים לא רק לתחומי החיים כמו ניהול הבית, הקריירה והזוגיות, אלא גם לתחום ההורות. אם תקפידי לפעול על פיהם, הסיכוי לשכוח חוג, לפנות זמן לפעילות משותפת עם הילד או לטפל במשימות הקשורות בו יקטן משמעותית.

ולא פחות חשוב – קבלי את עצמך
הפרעת הקשב והריכוז הינה נפוצה ביותר ועלולה להפריע להתנהלות השוטפת – לפגוע ביחסים עם בני המשפחה, בעבודה, בלימודים ועוד, אך באמצעות הכרה בהפרעה ובסימפטומים שלה, קבלת הכוונה, טיפול מקצועי ורצון לשפר ולייעל את המצב, תוך קבלה עצמית, תוכלי לשנות את חייך ולגדל את ילדייך כפי שאת רוצה.